Referencje 

 

 

Bardzo chcielibyśmy podziękować za zrobienie przepięknych zdjęć, profesjonalizm oraz miłą atmosferę współpracy. Krzysztof i Kinga to bardzo mili i ciepli ludzie, przy których od razu poczuliśmy się swobodnie. Zdjęcia urzekają pięknem detali robiąc wrażenie na nas oraz wszystkich gościach. Nie zabrakło na nich żadnego ważnego momentu z naszego ślubu i wesela. Niesamowicie żywe kolory, odpowiedni dobór scenerii oraz fantastyczne modelowanie światłem – wszystko to zachwyca na fotografiach z sesji plenerowej. Poza tym otrzymaliśmy piękny album, ramkę ze zdjęciem i płyty. Dodatkową pamiątką pozostaje dla nas niezwykle profesjonalnie wykonana sesja narzeczeńska. Jednym słowem lepszego fotografa nie mogliśmy znaleźć. Szczerze polecamy wszystkim, którzy poszukują profesjonalnego fotografa na swój ślub.
Sylwia i Andrzej, Rzeszów

 

Serdecznie dziękujemy za owocną  współpracę, mamy ochotę na więcej :-)!

Zdjęcia uwieczniły wszystkie niezapomniane chwile i emocje z naszego ślubu i wesela, natomiast wspaniała atmosfera sesji plenerowej jest widoczna na każdym zdjęciu.

Świetna współpraca, kontakt i ostateczny efekt pracy - z pełną świadomością polecamy każdemu.

A&K

 

 

 

Współpraca z fotografem takim jak Krzysztof to czysta przyjemność. Wykonane z pasją iprofesjonalizmem rewelacyjne zdjęcia doskonale oddały emocje i klimat jednego z najważniejszych dni w naszym życiu. Piękny album, który otrzymaliśmy robi na wszystkich ogromne wrażenie:-) Dziękujemy i polecamy.

Agnieszka i Rafał

 

 

 

 

 

Cóż możemy powiedzieć o naszej współpracy... W czterech słowach - lepiej być nie mogło. Fotograf "niewidoczny", za to uchwycone najwspanialsze, najpiękniejsze i niepowtarzalne momenty. Zdjęcia i fotoksiążka najwyższej jakości. Pełen profesjonalizm. Polecamy.

 

Anna i Dawid Poznań

 

 

 

 

 

 

 Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Krzysztofem, zawsze nam doradził, gdy czegoś nie wiedzieliśmy i mogliśmy się spotkać o wygodnej dla nas porze. Zdjęcia są śliczne, tak profesjonalnie zrobione. Bardzo piękna jest ta fotoksiążka, zresztą wszystkim co ją pokazujemy bardzo się podoba.

Dziękujemy za bardzo udaną, super współpracę.


Monika i Robert

 

 

 

 

 

Obsługa wesela jak i pleneru w dogodnym dniu jest profesjonalna, kontakt miły, fotograf wykonuje swoją pracę z zaangażowaniem. Na uwagę zasługuje bardzo dobra jakoś wydania zdjęć w postaci albumu, kilku egzemplarzy płyt oraz wersja elektroniczna na pamiątkowym nośniku pamięci - wszystko w dobrej oprawie.

 

Agata i Roman Wala

 

 

 

 

 

 

Oczywiście jesteśmy zadowoleni, bardzo miła współpraca i kontakt, plus bardzo dobrze wykonana fotoksiążka i zdjęcia.

Pozdrawiamy :-) Katarzyna i Krzysztof z Rzeszowa

 

 

 

 

 

 

 

PIEKNE ZDJĘCIA DZIEKUJEMY BARDZO!!!!!!!!!!! SERDECZNIE POZDRAWIAMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Aśka i Rafał Rzeszów

 

 

 

 

 

 

 

 

 Witam :), dziękujemy za profesjonalnie wykonane zdjęcia i piękny album. Szczególnie podobają nam się wyraziste kolory oraz (na niektórych zdjęciach) efekt trzeciego wymiaru. Znajomi i rodzina bardzo chwalą zdjęcia. Miła atmosfera podczas sesji, wszystko nam się podobało :)

 

Pozdrawiamy serdecznie, Jolanta i Marcin, Limanowa

 

 

 

 

 

 

Serdecznie dziękujemy za miłą współprace. Zdjęcia bardzo nam się podobają, są zrobione fachowo i profesjonalnie. Współpraca w plenerze bardzo przyjemna i miła atmosfera godna polecenia każdemu. Dziękujemy i pozdrawiamy.

 

Ewa i Krzysztof

 

 

 

 

 

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Udało Ci się uwiecznić wszystkie nasze niezapomniane chwile. Zdjęcia najwyższej jakości, pełen profesjonalizm i "dyskrecja" w fotografowaniu. Fotoksiążka spełnia nasze oczekiwania, przywołuje wspomnienia i wszystkim, którzy ją obejrzeli, bardzo się podoba.
Z pewnością będziemy Ciebie polecać ;)

 

Ania i Grzegorz, Kraków

 

 

 

 

 

Jesteśmy zadowoleni z naszej współpracy, fotoksiążka jest bardzo ładna, wszystkim się podoba i jest bardzo oryginalna. Zdjęcia też są ładne tylko spodziewaliśmy się ich troszkę wcześniej ;-) Pozdrawiamy,

 

Anna i Wiesław

 created optymal.pl CMS Made Simple

Fotografia ślubna, Fotografia ślubna Rzeszów, Fotografia ślubna Kraków, Fotografia ślubna Limanowa,
Fotografia weselna, Fotografia na wesele, fotograf, Fotograf, Fotoalbum, Fotoksiążka,
Plener ślubny, Sesja narzeczeńska